ÖVRIGT / Diverse / Dekorelement 5486180
nr 548 6180
Dekorelement
7 delar, 1800-tal, förgylld metall, längd: 21-73
Utrop:
100 kr
Såld:
650 kr
måndag 27 oktober 2008
kl 16:20:21
100 kr
150 kr
250 kr
250 kr
300 kr
500 kr
500 kr
600 kr
6